Nanolash Mascara

najlepšia maskara nanolash

Vysnené výsledky

Nanolash maskary majú fantastickú tmavú farbu a ostávajú v skvelom stave dlhé hodiny. Vodeodolné a super trvácne produkty vás zbavia problémov, ako je opadávanie alebo rozmazávanie maskary, aby boli riasy dokonale upravené vo všetkých podmienkach. Okrem toho obe maskary Length & Curl Mascara a Volume Up Mascara sú odolné voči potu, vďaka čomu sú skvelým spoločníkom do posilňovne alebo do práce.

Unikátne kefky v maskarách Nanolash sú vyrobené zo silikónových štetiniek a boli precízne navrhnuté tak, aby zabezpečili dokonalé krytie. A výsledky? Šokujúci efekt dlhších alebo plnších rias, ktoré sú ideálne oddelené bez ohľadu na to, akú verziu maskary si vyberiete. Okrem toho ich ľahká konzistencia nezaťažuje riasy. Už jedna vrstva vám dostatočne nafarbí a definuje riasy. Účinky vám vydržia celý deň, platí to aj pre liftingový efekt maskary Length & Curl Mascara.

Efekt

Nanolash maskary vynikajú vďaka svojim ošetrujúcim vlastnostiam. Okrem toho dodávajú riasam krajší vzhľad, lebo ich zloženie je plné esenciálnych ošetrujúcich ingrediencií na zabezpečenie výživy. Predlžujúca maskara je plná rastlinných výťažkov, ako je extrakt zo zeleného čaju, kaktusový extrakt, ktoré majú ochranné a zjemňujúce benefity.

Zahusťujúca maskara je obohatená o olej zo pšeničných klíčkov na hydratáciu o ochranu rias.

Maskara obsahuje aj arabskú gumu, ryžový vosk a karnaubský vosk, ktoré obaľujú riasy ochrannou vrstvou. Receptúry sú bohaté aj na pantenol s hydratačnými a zjemňujúcimi vlastnosťami.

Výhody

  • perfektné oddelenie rias
  • dlhotrvajúci make-up bez opadávania
  • celodenná výdrž
  • voľnosť pri vytváraní make-up looku
  • vodeodolné zloženie
  • vegánska maskara bohatá na výživné látky
  • jednoduchá aplikácia vďaka kefkám s tým správnym tvarom

Nevýhody

  • dostupná len v čiernom odtieni

Pozrite si viac detailov o produkte na www.nanolash.sk

Záverečná známka: 1+
Rebríèek maskár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *